Dnešními volbami to nekončí

Volební místnosti jsou otevřeny, a kdo jste ještě nešel volit, máte šanci dnes do deseti hodin večer, případně ještě zítra od 8 do 14 hodin.

Hlas pro kandidátku Humanistické strany, složená z řady nezávislých kandidátů, mladých lidí a žen, může být tím prvním krokem k vytvoření opravdové politické alternativy v naší zemi. Proto kdo chcete změnu, dejte hlas právě této kandidátce. Dáte tak současně hlas volající po míru, nenásilí, světu bez jaderných zbraní, lidským právům a ČR bez cizích vojenských základen. Dáte tak hlas tomu, aby se vojenské výdaje přesměrovaly na výdaje do zdravotní péče, vzdělávání a bydlení. Dáte tak hlas další evropské integraci, ovšem ne formou Lisabonské smlouvy. Dáte tak hlas udržitelnému rozvoji a šetrnému přístupu k životnímu prostředí.

Dnešními volbami bychom ale neměli skončit, protože opravdová změna bude vyžadovat víc než jen jeden hlas. Už teď se začínáme připravovat na říjnové parlamentní volby a už teď hledáme kvalitní kandidáty ze všech krajů naší země. Pokud tedy chcete pomoci vytvořit společně tuto alternativu, přidejte se.

Témata